26 серпня відбулося відкриття семінару Громадської спілки "Аграрний союз України"

26 серпня відбулося відкриття семінару Громадської спілки "Аграрний союз України", в якому беруть участь близько 70 учасників - керівників сільгосппідприємств з різних областей України.

На відкритті заходу були присутні голова Запорізької обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович, голова Приазовської районної державної адміністрації Романенко Наталія АнатоліївнаПриазовської районної ради Прокопенко Олександр Миколайович.

З вступним словом виступив Новіков Геннадій Володимирович - голова ГС "Аграрний союз України".

З привітанням до керівників сільгосппідприємств звернувся Бриль К.І. - голова Запорізької ОДА та Романенко Н.А. - голова Приазовської РДА Запорізької області, Тиховод Анатолій Миколайович - голова Аграрного союзу Запорізької області.

У перший день семінару перед учасниками виступила Молдаван Любов Василівна - головний науковий співробітник ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", доктор наук, професор.

Були розглянуті питання: "Ситуації на ринках сільгосппродукції: зернові, олійні, технічні культури, овочівництво, садівництво, продукція тваринництва.  Проблеми експорту продукції малих та середніх підприємств в умовах дії Асоціації з Європейським союзом. Квоти та їх наповнення у 2016 році, перспектива на найближчі роки, можливості  розширення ринків за межами ЄС."

Наступного дня з питання "Економічна ситуація в аграрному секторі України. Державна підтримка, захист інтересів середніх сільгосппідприємств. Новації в оподаткування" виступила Ковальова Олена Вікторівна - заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.

Робота семінару триває.


  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 27 серпня 2016 р.
  • 0

Новини

Збір урожаю 2020 15 липня 2020 р.