Новини

Привітання з Днем народження

 • 23 листопада 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

Громадська спілка «Аграрний союз України» з почуттям глибокої поваги, гаряче і сердечно вітає ГЛЯНЯ Івана Даниловича  - генерального директора ПСП імені Фрунзе Зачепилівського району Харківської області, члена Ради ГС "АСУ" з  Днем народження.
Вітаючи  Вас, шановний  Іване Даниловичу, ми з українською щедрістю бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, родинного затишку, успіхів у праці, громадській діяльності, здійснення всіх Ваших планів та задумів в ім’я зміцнення економічної могутності та розквіту рідної країни.

Щиро з глибокою повагою,

Голова Громадської спілки
 «Аграрний союз України»     Г.В. НовіковКабмін посилив відповідальність орендарів за виснаження земель

 • 22 листопада 2017 р.
 • Новіков Геннадій Володимирович 

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Типового договору оренди землі, якими вдосконалено механізм управління в сфері використання та охорони земель, збереження і відтворення родючості ґрунтів.
Відповідну постанову прийнято на засіданні КабМінУ в середу, 22 листопада.
"Рішення буде сприяти захисту інтересів орендодавців - власників земельних ділянок, а також збільшення надходжень до місцевих бюджетів", - сказано в повідомленні міністерства.
Зокрема, прийняті удосконалення передбачають фіксацію в договорі оренди показників якісних характеристик ґрунтового покриву земельної ділянки на момент її передачі в оренду.
Крім того, передбачено зобов'язань орендаря по відшкодуванню орендодавцю - власнику земельної ділянки збитків в разі погіршення якості ґрунтового покриву орендованої земельної ділянки або приведення її у непридатний для використання за цільовим призначенням стан.
Також встановлено терміни виплати орендної плати за користування земельною ділянкою та посилена відповідальність в разі її несвоєчасної виплати (штраф, пеня).
"Зазначені зміни до Типового договору оренди землі розроблені і прийняті на виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів від 7 червня 2017 року №413" Деякі питання вдосконалення управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними ", - відзначають в Мінагрополітики.


Нарешті це сталося! Аналітичний центр АСУ підписав грантову угоду з проектом "Агросільрозвиток", USAID про виконання проекту з розвитку галузевого саморегулювання.

 • 21 листопада 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

В проекті планується приділити увагу розвитку саморегулювання для 7 галузей АПК: фітосанітарії, молочної галузі, виробництва ВРХ та свиней, козівництва, виробництва грибів, плодово-ягідної продукції, цукру.


Участь у засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України

 • 7 листопада 2017 р.
 • Діденко Ірина Станіславівна

Голова Громадської спілки "Аграрний союз України" Геннадій Новіков 7 листопада 2017 року взяв участь у засіданні Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України


Робота над меморандумом між сільгоспвиробниками та виробниками добрив триває

 • 6 листопада 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Підготовлено черговий варіант проекту меморандуму про взаєморозуміння


Аналітичний центр АСУ бере активну участь у створенні Дорадчої групи сталого розвитку на виконання Угоди про асоціацію

 • 23 жовтня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

 Угода про асоціацію поряд з плановою діяльністю профільних органів влади передбачає широку участь громадськості в питаннях надання рекомендацій та слідкування за імплементацією положень Угоди.


Податкові накладні сільгоспвиробників більше не будуть блокуватися

 • 6 жовтня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства фінансів, який зобов’яже Державну фіскальну службу (ДФС) автоматично реєструвати податкові накладні сільськогосподарських підприємств.


Уряд схвалив законопроект, що спростить реєстрацію податкових накладних для бізнесу

 • 5 жовтня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

4 жовтня уряд схвалив рішення про внесення зміни до статті 201 Податкового кодексу України щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.


Семінар на Вінниччині

 • 3 жовтня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

28 вересня 2017 року в м. Вінниця, за сприяння облагрооб’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників» та підтримки ГС «Аграрний союз України» для керівників та головних бухгалтерів сільгосппідприємств проведено семінар на тему: ««Блокування накладних, новий порядок перевірок Держпраці, акциз на пальне в аграрній галузі».