Новини

Блокування накладних: повідомлення з фронту

 • 22 вересня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Блокування накладних з ПДВ здатне суттєво ускладнити реалізація врожаю 2017 року – і в першу чергу для тих підприємств, які працюють легально.


Галузева громадськість вимагає підвищення ефективності взаємодії з владою

 • 18 вересня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Тренінг проекту USAID "Підтримка аграрного і сільського розвитку" щодо практичних аспектів взаємодії громадськості з органами виконавчої влади та важелі впливу на формування і реалізацію аграрної політики зібрав рекордну кількість керівників профільних громадських організацій.


Триває робота щорічного семінару керівників господарств - членів Аграрного союзу України

 • 3 вересня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

Цього року семінар проходить в  готельному комплексі "Райський сад", який розташований в селищі Генічеська Гірка на Арабатській стрілці.


Міністерство працює над розподілом дотацій у 2018 році

 • 1 вересня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

 31 серпня в МінАПіП відбулась робоча зустріч за участю провідних громадських організацій з питань стану проходження та обговорення напрямів проекту Концепції розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, за якими передбачається надавати державну фінансову підтримку фермерським господарствам та сільськогосподарським кооперативам


Перехід до контролю за умов ринку не така проста справа...

 • 27 серпня 2017 р.
 • Старікова Лариса Валеріївна

23 серпня відбулися громадські слухання, присвячені озвученню основних питань діяльності Держпродспоживслужби, які турбують професійні громадські об’єднання, і баченню громадськістю своєї участі та ролі в діяльності Держпродспоживслужби. В заході прийняли активну участь ГО "Продовольча безпека України" і Аналітичний центр Аграрного союзу.


Пошуки шляхів захисту від земельного рейдерства продовжуються

 • 23 серпня 2017 р.
 • Діденко Ірина Станіславівна

Після ініціативи Аграрного форуму питання захисту від земельного рейдерства обговорювалось на розширеному засіданні Ради ГС "АСУ" та спільному засіданні громадських рад при Мінагрополітики, Мін`юсті та Держгеокадастрі.

За результатами цих засідань 21 серпня п.р. за ініціативи ГС "АСУ"  відбулось засідання робочої групи та предметне обговорення проблемних питань у колі фахівців Мін`юсту, Держгеокадастру, громадських організацій та науковців.

Представники Аграрного союзу України взяли участь у засіданні Ради корпорації «Тваринпром»

 • 18 серпня 2017 р.
 • Сокирін Олександр Іванович

17 серпня 2017 року відбулось чергове засідання Рада корпорації «Тваринпром». присвячене питанням виконання програми державної підтримки галузі тваринництва у 2017 році та перспектив на 2018 рік, аналізу епізоотичної ситуації по АЧС в Україні та іншим актуальним питанням.


Розширене засідання Ради Громадської спілки "Аграрний союз України"

 • 10 серпня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

10 серпня п.р. відбулося розширене засідання Громадської спілки "Аграрний союз України".

У засіданні взяли участь Сукманова Олена Валеріївна - заступник міністра юстиції України з питань державної режстрації, Ткачова Ельвіра Володимирівна - експерт ГО «Інститут податкових реформ» з питань оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, головний редактор журналу «АгроPRO» та члени ГС "АСУ"  - керівники сільгосппідприємств з усіх областей України.

На засіданні розглядалися питання:

1.  Проблеми земельного рейдерства в Україні. Створення антирейдерських штабів у областях.

2. Щодо блокування податкових накладних. 

3. Кооперація. Прямі зовнішньоекономічні контракти з експорту сільгосппродукції

З першого питання порядку денного виступила Сукманова О.В. - заступник міністра юстиції  України, яка проінформувала  присутніх щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.  
Уряд підтримав ініціативу Мін’юсту зі створення оперативних штабів захисту аграріїв від рейдерів

 • 9 серпня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

У ході сьогоднішнього засідання Прем’єр-міністр Володимир Гройсман та Кабінет міністрів одноголосно підтримали ініціативу Мін’юсту щодо створення в регіонах оперативних штабів, покликаних боротися зі спробами рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю.

«Щороку ми бачимо одну й ту саму картину. Українські аграрії стають жертвами спроб захоплення врожаю й землі з боку нечистих на руку ділків. Аби протистояти цьому ганебному явищу Уряд прийняв рішення, яким доручив головам облдержадміністрацій спільно з територіальними підрозділами Міністерства юстиції, Міністерства внутрішніх справ, Держгеокадастру та аграрними асоціаціями створити на місцях оперативні штаби для захисту аграріїв від рейдерів», - зазначив Міністр юстиції.

Також на керівників областей покладено обов’язок кожні 2 тижні надавати Уряду оперативну інформацію про стан справ у сфері аграрного рейдерства. А до 15 листопада голови ОДА мають підготувати повний звіт за період жнив.

«За його результатами ми ставитимемо питання щодо кадрових рішень стосовно тих керівників територіальних органів, які сприяли рейдерам чи не вживали жодних заходів для захисту аграріїв», - заявили в Уряді.

Павло Петренко також повідомив, що на рівні Уряду під керівництвом першого віце-прем’єра Степана Кубіва сформована робоча група з представників Мін’юсту, МВС та Міністерства аграрної політики та продовольства, до якої за бажанням можуть долучитися представники прокуратури, профільного комітету Верховної Ради та представники Європейської бізнес-асоціації, громадських спілок «Аграрний Союз України» та «Всеукраїнська аграрна рада», Асоціації «Земельна спілка України», Асоціації фермерів та приватних землевласників України та інших аграрних формувань.


Нарада-семінар керівників сільгосппідприємств - членів ГС "АСУ"

 • 31 липня 2017 р.
 • Завадська Оксана Василівна

Громадська спілка «Аграрний союз України» (ГС «АСУ») на базі готельного комплексу “Райський сад”, розташованого на Арабатській стрілці Азовського узбережжя, селище Генічеська Гірка Генічеського району Херсонської області, в період з 02 вересня по 11 вересня п.р. організовує нараду-семінар керівників і фахівців сільгосппідприємств - членів ГС «АСУ».
На нараді-семінарі планується обговорити стан справ та актуальні проблеми подальшого розвитку сільськогосподарського виробництва, заслухати повідомлення відповідальних працівників міністерств і відомств, провідних вчених країни щодо врегулювання майнових і земельних відносин, фінансування та матеріально-технічного забезпечення галузі, податкової і цінової політики, обмінятись практикою роботи господарств з різних регіонів країни і т. ін

Для слухачів будуть створені комфортні умови проживання з усіма зручностями (телевізор, холодильник, кондиціонер, гаряча вода, балкон).