Відзнаки ГС "АСУ"

Відзнаки ГС "АСУ"

Почесна відзнака ГС Аграрного союзу України установлена Радою АСУ до 40-річчя існування цього самоврядного об’єднання.

Прикріплені файли та додаткові матеріали

Зображення відзнаки

Згідно з постановою виконкому АСУ цією відзнакою нагороджуються активісти селянського руху, самовіддані працівники АПК, робота яких упродовж багатьох років дозволяє розвиватися аграрному сектору економіки.

Активісти Аграрного союзу України, які нагороджені Почесною відзнакою АСУ

Аграрії України, робота яких упродовж років дозволяє розвиватися аграро-промисловому сектору економіки та сприяє створенню міцного підгрунття для аграрного майбутнього держави, відзначені Почесною відзнакою АСУ:

  • Моторний Дмитро Костянтинович - Голова ПОК "Зоря" Білозерського району, Херсонської області, почесний голова АСУ, Герой України, двічі Герой Соціалістичної праці;
  • Боровик Олександр Григорович - директор агрофірми "Авангард-А" Коропського району, Чернігівської області, почесний голова АСУ, Герой України, Герой Соціалістичної праці;
  • Присяжнюк Микола Володимирович Міністр аграрної політики та продовольства України;
  • Слаута Віктор Андрійович - радник Президента України;
  • Карасик Юрій Михайлович;
  • Панасюк Микола Іванович - Голова агрокооперативу "Перемога" Тростянецького району, Вінницької області, Голова агрооб,єднання "Вінницька обласна рада сільгоспвиробників";
  • Мельник Микола Васильович - Директор ТОВ "Світанок" Козятинського району, Вінницької області;
  • Карпенко Віктор Михайлович - Генеральний директор агровиробничого ТОВ "Агроцентр - К", Голова Союзу сільгоспідприємств Дніпропетровської області;
  • Кукса Анатолій Іванович - Директор ТОВ СТО "Дніпро - Н", голова Верхньодніпровського районного об,єднання союзу сільгоспідприємств Дніпропетровьскої області;
  • Каїра Микола Іванович - Голова Ради сільгоспідприємств Донецької області;
  • Сигида Олександр Іванович - керівник СТОВ ім. Т.Шевченка Донецької області;
  • Головко Анатолій Григорович - Директор ТОВ "Гайчур" Новомиколаївського району, Запорізької області, Герой України;
  • Луценко Катерина Василівна - Генеральний директор ПП "Злагода" Василівського району Запорізької області;
  • Проценко Володимир Олександрович - Генеральний директор агропромислового концерну "Колос" м.Березань, Голова Союзу сільгоспідприємств Київської області;
  • Майсак Лариса Дмитрівна - директор ТОВ "Відродження", Голова Ради сільгоспідприємств Фастівського району Київської області;
  • Кузьменко Анатолій Іванович Генеральний - Директор групи компаній "Украгроком" Олександрійського району, Голова ради сільгоспідприємств Кіровоградської області;
  • Оношенко Сергій Пантелеймонович - Голова СТОВ ім.Фрунзе, Голова Ради сільгоспідприємств Новоукраїнського району, Кіровоградської області;
  • Оденчук Дмитро Олексійович - директор ПСП "Привілля" Троїцького району, Луганської області;
  • Хміль Михайло Іванович - керівник ПСП агрофірма "Колос" Антрацитівського району Луганської області;
  • Максимишин Зіновій Дмитрович - директор агрофірми "Дзвони", Голова Ради сільгоспідприємств Перемишлянського району Львівської області;
  • Ключник Володимир Іванович - Голова ПОП "Золота нива" Новобузького району Миколаївської області, голова Ради сільгоспідприємств Миколаївської області;
  • Кем Василь Вільгельмович - директор ЗАТ "Веселинівська машино-технічна станція", Голова Ради сільгоспідприємств Васелинівського району, заступник Голови Ради сільгоспідприємств Миколаївської області;
  • Кочерга Іван Васильович - директор ПП "Альфа-капітал" Полтавьского району, Голова Ради сільгоспідприємств Полавської області;
  • Коросташов Олександр Григорович - Голова правління СВК "Батьківщина", Голова Ради сільгоспідприємств Котелевського району Полтавської області, Герой України;
  • Гуленко Анатолій Петрович - директор ПП Агрофірма "Росія" Середино-Будського району, Сумської області;
  • Польовик Іван Якович - директор ПАТ "Міжрайагропостач" міста Конотоп, Сумської області;
  • Коціра Степан Євгенович - Голова ПП Агрофірма "Ничлава" Гусятинського району Тернопільської області;
  • Чайківський Іван Адамович - Генеральний директор ПАП "Агропродсервіс" Тернопільського району, Тернопільської області;
  • Криворучко Анатолій Тихонович - Генеральний директор ТОВ "Новий шлях" Борисівського району, Голова Ради сільгоспідприємств Харківської області, герой України;
  • Кобильський Олександр Олексійович - Директо рТОВ "Рунівщина" Зачепилівського району, Харківської області;
  • Мастій Василь Васильович - Директор СГК "Святець" Теофіпольського району, Голова Ради сільгоспідприємств Хмельницької області;
  • Загородський Іван Гнатович - керівник ПОП "Росія" Віньковецького району, Хмельницької області;
  • Грушовенко Григорій Петрович - Голова ТОВ "Верхняцьке" Христинівського району, Черкаської області;
  • Дарієнко Іван Йосипович - Директор ТОВ "Зоря" Черкаського району, Черкаської області;
  • Межинський Валентин Іванович - Генеральний директор ТОВ "Припуття" Кіцманського району, Чернівецької області;
  • Швед Ярослав Антонович - Голова ПСП "Мамаївське" Кіцманського району, Чернівецької області, герой УКраїни;
  • Чубовський Сергій Миколайович - Директор ТОВ "Козацьке Бобровицького району, Голова Ради сільгоспідприємств Чернігівської області;
  • Андрієвський Михайло Володимирович - директор "Крок.Укр.Заліз.Буд"Прилуцького району, Чернівгівської області;
  • Балабаник Степан ІВасильович - директор ПА "Вільна Україна" Коломийського району, Голова Ради сільгоспідприємств Івано-Франківської області;
  • Булигін Микола Федорович - Виконавчий директор СК "Аграрний союз "Таврида" Красногвардійського району, АР Крим;
  • Ковалів Олексндер Іванович - радник голови Аграрного союзу України;
  • Бабурін Олександр Іванович - Перший заступник голови Агро-промислового союзу Російської Федерації;
  • Скакун Олексій Степанович - Голова Республіканського агропромислового союзу "Бел АПС", голова СПК "Остромечево" Брестсього району;
  • Огризкін Герман Сергійович - Відповідальний секретар Міжнародного агропромислового союзу;
  • Страпко Михайло Миколайович - Гоова Брестського обласного агропромислового союзу, директор ТОВ "Відомлянське" Каменецького району;
  • Даниленко Анатолій Степанович - Ректор Білоцерківського аграрного університету, доктор економічних наук, професор, колишній Голова Ради колгоспів Київської області;
  • Аліна Анатолій Миколайович - Голова Ради сільгоспідприємств Володарського району Донецької області;
  • Голованьов Володимир Миколайович - керівник СТОВ "Горецьке", Голова Ради сільгоспідприємств Добропільського району Донецької області;
  • Пащенко Іван Васильови - начальник Головного управління агро-промислового розвитку Донецької ОДА, член обласної Ради сільгоспідприємств;
  • Поляцьковий Анатолій Миколайович - голова Ради сільгоспідприємств Костянтинівського району;
  • Сарбаш Валерій Антонович - керівник ТОВ "Маріупольська птахофабрика", Голова Ради сільгоспідприємств Волноваського району;
  • Ставицький Леонід Іванович - Керівник ТОВ Лощанське", Голова Ради сільгоспідприємств Олександрівського району;
  • Троян Валерій Петрович - керівник агроцеху №11 ДП "Ілліч-Агро-Донбас" ПАТ "ММК ім.Ілліча", Голова Ради сільгоспідприємств першотравневого району;
  • Стародубцев Василь Олександрович - Голова Міжнародного агропромислового союзу;
  • Вовк В,ячеслав Володимирович - Директор ТОВ "Адоніс-Агро"Красногвардійського району;
  • Картавий Олексій олексійович - Директор ЗАТ "Мрія" Конотопського району, Голова Ради сільгоспідприємств Сумської області;
  • Бердніков Геннадій Васильович - керівик ТОВ "Лан", заступник голови спілки аграрних підприємств Конотопського району, Сумської області;
  • В`юн Василь Іванович - керівник СВК АФ "Семенівська" Липово-долинського району, Сумської області;
  • Зимогляд Микола Миколайович - голова спілки аграрних підприємств Лебединського району Сумської області;
  • Гнатюк Сергій Андрйійович - генеральний директор Української корпорації по виробництву м,яса на промисловій основі "Тваринпром";
  • Карпенко Сергій Михайлович - Голова спілки аграрних підприємств Сумського району, Сумської області;
  • Римаренко Олександр Миколайович - Директор ТОВ "АФ"Довіра" Конотопського району, Сумської області;
  • Черненко Петро Олексійович - директор ДП ДГ "Агрофірма Надія" Сумського інституту агропромислового виробництва УААН, Роменського району, член Ради АСУ;
  • Буцький Олексій Порфирович - Заступник голови об,єднання "Ради сільгоспідприємств Донецької області;

Вітаємо з отриманням Почесної відзнаки АСУ та зичимо натхнення у всіх починаннях та задумах!

  • Завадська Оксана Василівна
  • 21 квітня 2016 р.
  • 0

Новини