Відбулося чергове засідання робочої групи з розгляду проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження вимог до деяких цукрів, призначених для споживання людиною»

Членами робочої групи досягнуто домовленості про погодження всіх показників, які містяться в Директиві Ради  Євросоюзу 2001/111/ЄС і в проекті наказу Мінагрополітики.

На засіданні, яке відбулось 27 квітня 2017 року, було розглянуто остаточну редакцію проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження вимог до деяких цукрів, призначених для споживання  людиною». Були враховані пропозиції, які надійшли від фахівців цукрових заводів, членів ТК-56 і наукових працівників. Також було погоджено термін введення зазначеного наказу в дію з 1 січня 2020 року.

Наказом передбачається 2-х річний перехідний період для українських виробників цукру по підготовці обладнання і працівників по випуску цукру згідно передбачених  в проекті наказу показників. Технічний комітет ТК- 56 за час до введення в дію наказу має розробити методичні рекомендації щодо гармонізації Методик IKUMSA для українських виробників цукру.

В роботі засідання робочої групи прийняли участь:
Пугачов  Володимир Миколайович  – заступник директора Департаменту продовольства України .
Лупендіна  Людмила Олександрівна – головний спеціаліст відділу міжнародної інтеграції в сфері технічного регулювання, санітарних та фітосанітарних заходів в АПК.
Борисюк Петро Григорович – голова ТК – 56, заступник директора Науково-дослідного інституту цукрової промисловості.
Галацан Лідія Андріївна – член ТК-56, головний технолог НАЦУ «Укрцукор».
Стародуб Тетяна Василівна - головний спеціаліст Департаменту продовольства України.

Галацан Л. А. зазначила, що з проектом наказу Мінагрополітики «Про затвердження вимог до деяких цукрів, призначених для споживання  людиною» були ознайомлені керівники і спеціалісти всіх цукрових заводів, які отримали в 2017 році квоту «А» на виробництво цукру.

Члени робочої групи дійшли згоди щодо подачі зазначеного проекту наказу на розгляд та погодження заінтересованими міністерствами.

  • Сокирін Олександр Іванович
  • 27 квітня 2017 р.
  • 0

Новини