Пошуки шляхів захисту від земельного рейдерства продовжуються

Після ініціативи Аграрного форуму питання захисту від земельного рейдерства обговорювалось на розширеному засіданні Ради ГС "АСУ" та спільному засіданні громадських рад при Мінагрополітики, Мін`юсті та Держгеокадастрі.

За результатами цих засідань 21 серпня п.р. за ініціативи ГС "АСУ"  відбулось засідання робочої групи та предметне обговорення проблемних питань у колі фахівців Мін`юсту, Держгеокадастру, громадських організацій та науковців.
Під час обговорення проблем виникнення земельного рейдерства визначено критичні точки, які потребують, як законодавчого, так і технологічного врегулювання, а тому подальша робота буде відбуватись в окремих підгрупах. 

Концептуальні позиції щодо законодавчого врегулювання проблемних питань забезпечення державою захисту прав власності на земельні ділянки та інших речових прав, особливо права оренди, та інформаційної взаємодії реєстраційних систем планується презентувати на відповідних слуханнях Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України, які заплановані на 5 вересня п.р.


  • Діденко Ірина Станіславівна
  • 23 серпня 2017 р.
  • 0

Новини