Для членів ГС "Аграрний союз України" створено спеціальну групу в Фейсбуці


Шановні колеги!

З метою зміцнення рядів українських виробників сільськогосподарської продукції, підвищення їхньої спроможності протистояти численним викликам, які сьогодні спіткають сільськогосподарське виробництво в Україні, для оперативного обміну інформацією між членами ГС АСУ, головою та Радою ГС АСУ, працівниками управлінського апарату та Аналітичного центру АСУ ГС "Аграрний союз України" створив спеціальну групу на популярному інформаційному ресурсі - Фейсбук. Група носить закритий характер і доступна лише для керівників та фахівців підприємств – членів ГС АСУ, керівництва організації, його управлінського апарату та Аналітичного центру АСУ.

Нового учасника в групу може додавати будь-який інший учасник групи. Однак надавати доступ до спілкування в групі може лише Правління ГС АСУ на основі аналізу дотримання статутних вимог ГС АСУ з боку відповідного члена спілки або після виконання умов вступу до ГС АСУ з боку нового члена організації. Після кожного засідання Ради ГС АСУ список членів групи буде переглядатися і відповідним чином редагуватися.

Нині у складі групи перебуває 18 керівників господарств та працівників центрального апарату: Лілія Бортнич, Ігор Брагинець, Ольга Голобородько, Володимир Голованьов, Олена Голованьова, Віктор Грищук, Микола Дарієнко, Сергій Іващук, Сергій Карпенко, Олексій Картавий, Василь Кем, Анатолій Тиховод, Геннадій Новіков, Лариса Старікова, Ірина Діденко, Олександра Цап, Олександр Сокирін, Василь Ярошовець.

Для того, щоб приєднатися до групи потрібно відправити повідомлення наступного змісту "Включіть мене в групу ГС АСУ" в ФБ на адресу Larisa Starikova. 

Для тих, хто ще не використовує в своїй роботі/житті Фейсбук, просимо завести відповідний акаунт. Це зробити дуже просто (етапи реєстрації можна побачити, клікаючи на ліву стрілочку на зображеннях вище на цій сторінці)
- зайдуть на сторінку ФБ, клікнувши тут
- введіть своє ім‘я і прізвище у відповідних вікнах
- введіть адресу Вашої електронної пошти або телефону у відповідному вікні (сюди Вам прийде повідомлення, за яким треба буде надати підтвердження)
- придумайте та введіть і запам‘ятайте (а ще краще – запишіть) пароль
- зазначте Вашу стать
- нажміть на кнопку "Сворити акант"
- після цього Вам на телефон або на електронну пошту прийде код, який Вам потрібно ввести у відповідному вікні
- наступним кроком Вам ФБ запропонує Вам обрати друзів (зручно зробити це саме зараз, однак цього можна й взагалі не робити)
- після цього Вам буде запропоновано прикріпити фото, знову обрати друзів та вчити ще інші дії і надалі спілкуватися зі своїми друзями в ФБ
- для того, щоб увійти до складу групи Вам потрібно відправити фразу "Включіть мене в групу ГС АСУ" як повідомлення в ФБ або на пошту ac.agrouu@gmail.com, вказавши імя, яким Ви користуєтеся в ФБ (або прикріпивши посилання на вашу сторінку в ФБ)

Сподіваємося, що наше спілкування стане миттєвим і виключно плідним!

  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 2 жовтня 2017 р.
  • 0