Відповідь Комітету Верховної Ради України з питань транспорту на звернення Громадської спілки «Аграрний союз України» щодо проекту Закону «Про внутрішній водний транспорт»

Відповідь Комітету Верховної Ради України з питань транспорту на звернення Громадської спілки «Аграрний союз України» щодо проекту Закону «Про внутрішній водний транспорт»

12 червня 2018 року Громадська спілка «Аграрний союз України» звернулася до Комітету Верховної Ради України  з питань транспорту з висловленням критичної позиції членів Спілки щодо законопроекту «Про внутрішній водний транспорт».


Прикріплені файли та додаткові матеріали

[без назви]

12 червня 2018 року Громадська спілка «Аграрний союз України» звернулася до Комітету Верховної Ради України  з питань транспорту з висловленням критичної позиції членів Спілки щодо законопроекту «Про внутрішній водний транспорт», яка грунтується на наступних доводах і оцінках наших членів.

Щороку загострюється конкуренція на глобальних ринках сільськогосподарської сировини і українські фермери змушені витримувати жорстку конкурентну боротьбу за зовнішні ринки збуту вирощеної продукції з виробниками і експортерами.

Тому зростання витрат виробників на складську і транспортну логістику вкрай негативно впливає на конкурентноспроможність українських сільськогосподарських товарів і є неприпустимим для аграрного сектору національної економіки.

Для забезпечення стабільного виробництва експортери повинні мати досуп до ефективної інфраструктури ринку, насамперед – до дешевої складської і транспортної логістики.

Отже, Спілка звернулася до Комітету з проханням утриматись від реєстрації законопроекту у Верховній Раді, переглянути рішення від 16.05.18 про схвалення проетку Закону «Про внутрішній водний транспорт» і забезпечити його доопрацювання з залученням експертів Спілки та Комітету з питань аграрної політики і земельних відносин Верховної Ради України.

Відповідь Комітету у вкладенні. 

  • Фостій Марина
  • 9 липня 2018 р.
  • 0

Найближчим часом

20 березня 2019 року координатор Аналітичного центру ГС "АСУ" Лариса Старікова візьме участь в новому #УАК_challenge_agro.

Детальніше

Новини