Геннадій Новіков взяв участь у плануванні роботи проекту «Німецько-український аграрний діалог»

Голова Громадської спілки «Аграрний союз України» Геннадій Новіков та координатор аналітичного центру Лариса Старікова взяли участь у семінарі з планування діяльності проекту «Німецько-український аграрний діалог» на період 2019-2021 років.

За словами керівника ГС «АСУ» учасники заходу підвели підсумки роботи ініціативи у попередній період, а також розглянули з партнерами ініціативи план діяльності у найближчі роки.

«Серед ключових наших пропозицій покращення ефективності роботи проекту, необхідність розширення співробітництва у рамках Всеукраїнського аграрного форуму, члени якого залучені до реалізації цієї ініціативи. Головним пріоритетом у цій роботі має стати створення єдиної аналітичної платформи, яка б зайнялася розробкою стандартів роботи галузі», - підкреслив Геннадій Новіков.

Він додав, що серед ключових питань для обговорення також були: розвиток сільських територій та освіти, а також розширення участі проекту в роботі з розвитку громадянського суспільства в аграрних регіонах.

«Це дуже хороші й важливі соціальні ініціативи, запровадження яких забезпечить подальшу розбудову сільської інфраструктури і покращення якості життя у сільських регіонах», - додав очільник Аграрного союзу України .

Геннадій Новіков також висловив сподівання, що з прийняттям нового плану роботи співпраця в рамках проекту буде значно продуктивнішою, ніж була досі.

  • Фостій Марина
  • 25 лютого 2019 р.
  • 0