Учасники щорічної наради-семінару ГС «АСУ» високо оцінили проведений захід

Учасники щорічної наради-семінару ГС «АСУ» високо оцінили проведений захід

Члени Громадської спілки «Аграрний союз України», котрі взяли участь на щорічній нараді семінарі в Запорізькій області високо оцінили якість спікерів та актуальність піднятих проблем та відзначили можливість поділитися досвідом з колегами з інших регіонів.

За словами керівника кіровоградського осередку Аграрного союзу України Ольги Голобородько, дуже важливо, що на таких заходах піднімаються теми, які самостійно доволі складно опанувати і зрозуміти. Також обговорюється дуже багато питань, які дають сільгоспвиробникам можливість побачити загальну картину того, куди рухається аграрна галузь.

«Спікерам вдається піднімати найбільш актуальні питання, серед яких і продаж землі, і ліцензування ємностей для пального. Сподіваюся, за підсумками роботи буде розроблено покрокова інструкція для сільгоспвиробників, яка допоможе нам пройти через непростий процес отримання ліцензій на зберігання пального», - наголосила вона.

На її переконання, важливо, що багато часу було присвячено питанням кооперації.

«Участь у таких об’єднаннях – це можливість перестати працювати так як ми звикли, вирішуючи проблеми з сьогодні на сьогодні, а почати планувати роботу на майбутнє», - зауважила Ольга Голобородько.

Члена Аграрного союзу України із Запорізької області Віктор Грищук підкреслив успіх ідеї проводити і зимові, і літні семінари, поєднуючи навчання та відпочинок, що для аграріїв, які не часто знаходять час на те щоб передихнути, є великою вдачею.

«Ми почули багато нового від спікерів. Та найголовніше тут є можливість обмінятися думками як з лекторами, так і поділитися досвідом з колегами з інших регіонів. На жаль, виходячи з тієї інформації яку ми отримуємо на таких семінарах, можу констатувати, що замість спрощення ведення бізнесу, з кожним роком ми бачимо дедалі більшу зарегульованість і участь держави. Це погана тенденція. Сподіваємося, що нова влада ліквідує перепони для розвитку бізнесу, в тому числі й аграрного, щоб ми мали більше економічної свободи для розвитку аграрного виробництва то розвитку переробки вирощеної сировини», - заявив Віктор Грищук.

Голова кілійського відокремленого підрозділу ГС «АСУ» Дмитро Артеменко, зізнався, що раніше пропускав такі заходи і зараз, коли нарешті знайшов час на поїздки на наші семінари, дуже жалкує про втрачені раніше можливості отримати таку кількість важливої та корисної інформації.

«Також це прекрасна можливість поспілкуватися з колегами і побачити, який стан речей у інших регіонах, зрозуміти перед якими викликами вони постають і як свої проблеми вирішують. Це безцінний обмін думок, який ми так само привозимо з наради-семінару», - додав він.

За словами члена ГС «АСУ» з Полтавщини Павла Трейтяка, семінар дав йому багато нової й корисної інформації, яка обов’язково буде використана у подальшій роботі його підприємства.

«Особливо відзначу виступи, що стосувалися кооперації. Це те, що нам зараз дуже потрібно. Так само важливо активніше працювати з фермерськими об’єднаннями. На майбутнє варто продовжити займатися питаннями запровадження єдиного податку з гектара землі або, принаймні, на тваринницьку продукцію – молоко та м’ясо – встановити податок на рівні 10%»,-  зауважив Павло Трейтяк.

Підбиваючи підсумки наради-семінару керівників і спеціалістів сільгосппідприємств - членів Громадської спілки «Аграрний союзу України», голова спілки Геннадій Новіков зазначив, що на таких заходах нам вдається не лише отримати важливу інформацію для розвитку бізнесу, а й у неофіційній обстановці опрацювати багато цікавих пропозицій, поділитися досвідом, напрацювати спільні позиції, які в подальшому стають частиною стратегії роботи Аграрного союзу України.

«Я дуже вдячний колегам, які цього року долучилися до заходу. І ще більше вдячний кожному з наших спікерів, які підготували надзвичайно ґрунтовні доповіді з великою кількістю реальних кейсів з нашої роботи. Це ті знання, які дадуть нам можливість значно ефективніше вести бізнес, впевненіше спілкуватися з представниками органів перевірок, якісніше вибудовувати менеджмент. Ми й надалі продовжимо традицію літніх зборів, які дають можливість суміщати навчання, роботу і відпочинок на березі моря. Тож чекаю колег на наступній нараді-семінарі», - резюмував Геннадій Новіков.

  • Фостій Марина
  • 29 серпня 2019 р.
  • 0