Підготовлені проекти

В цьому розділі наведені анотації проектів, підготовлені авторськими колективами або під егідою ГО "Аналітичний центр України", або у партнерстві з іншими організаціями громадянського суспільства. Кожен проект спрямований на вирішення тієї чи іншої актуальної проблеми загальнонаціонального рівня, а відтак - ще й створення нових вимірів в національному економічному просторі.

Стан економічно-фінансового підгрунтя національного розвитку сьогодні не дозволив виконати ці проекти. Однак це не означає, вони втратили актуальність, чи їхній зміст застарів. Ці проекти просто чекають на появу більш ефективних механізмів підтримки національного розвитку і появи реальних можливостей для їх реалізації що в майбутньому.

З огляду на те, що кожен проект національного рівня відкриває нові можливості для цілих галузей економіки чи верств суспільства, цінність таких проектів , по-перше, може бути вирахувана, а по-друге, розмір відповідних економічних параметрів виявляється "особливо великим". Окремо варто зазначити те, що проекти є об'єктами інтелектуальної власності їх авторів і вимагають здійснення авторського нагляду при реалізації, оскільки в протилежному випадку спотворена ідея не дає запланованих результатів і дискредитує її авторів. Отже, це вимагає особливої уваги до фіксації і реалізації прав інтелектуальної власності.

Публікація анотацій проектів на даному сайті відіграє роль заяви авторів про свої права і застеререження від неправомірного використання об'єктів права інтелектуальної власності.Проекти ГО АЦ АСУ 

 


Партнерські проекти 

 

 


 

  • Старікова Лариса Валеріївна
  • 23 лютого 2019 р.
  • 0